O nas

Witamy serdecznie na stronie naszego sklepu,

Pasiekę prowadzi od wielu lat mój mąż Robert, i to on jest tutaj guru ;), a ja dołączyłam się do pracy w pasiece dopiero w roku 2017 i jak na razie łączymy siły we wspólnej pracy. W sezonie, podczas miodobrań pracujemy często razem przy pszczołach, jednak nadzór nad tym wszystkim (co, kiedy i jak)  ma Robert. On też wykonuje większość cięższej pracy sam w terenie przy pszczołach, więc jeśli masz pytania dotyczące prowadzenia pasieki, proszę dzwoń do Roberta :) 

Poza tym, zajmuję się również promocją w internecie oraz prowadzeniem bloga, facebooka, sklepu na Allegro i tego tutaj. Projekty etykiet, logo sklepu również należą do mnie- na zdjęciu z etykiety (fot.Tomek Adamczyk) widnieje Robert podczas pracy przy pszczołach. Zdjęcie z etykiety jest również na głównej stronie tego sklepu, facebooka i bloga.

PASIEKA W KSIĄŻĘCYM UROCZYSKU
Od czerwca 2018 roku nasza pasieka zmienia nazwę na Książęce Uroczysko. Dlaczego?
Ponieważ nam się podoba... chociaż nie podobała się władzom komunistycznym, bo do roku 1945 pierwotna nazwa miejscowości Niemstów to Herzogswaldau, co tłumaczone jest właśnie jako Książęce Uroczysko.
Aktualnie w sprzedaży
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl